top of page
Blog


Jarní únava je real
Taky to každé jaro cítíte? Ráno vás budí světlo, zpívají ptáci a vám se nechce z postele, i když jste spali 8 hodin. Jarní únava! Je to ona! Hele a fakt to existuje? Není to jen výmluva pro ty lenivý jedince? Vždyť je venku už světlo, žádná tma. To přece není možný. Jenže ono to možný je. Jsem úplně bez energie, všechno stojí hroznou námahu, vlastně bych pořád spala, ale musím nějak fungovat. A pak ještě přijde změna času na letní a jsem úplně rozhozená. Kde se bere jarní úna
3. 4.Minut čtení: 5


Hory a klid
Znáte ten pocit, když máte v hlavě kolotoč myšlenek , divnej tlak a hlava se vám může rozskočit. Nic akutního, prostě jen dlouhodobý stálý tlak. Lehký ale trvalý. Pak vím, že je čas. Je čas vyrazit ven z Prahy. Někam do lesa. Brzy ráno. Většinou ráno skoro nikoho nepotkávám. Slunce se jen lehce prodírá mezi stromy. Ranní mlhavý opar dává celé scenérii kouzelný nádech. Slyšíte taky to ticho ? Říká se, že život v Praze je hektický . Podle mně slabé slovo. Každý někam spěchá, do
10. 3.Minut čtení: 3


Jak skládám život mezi prací, pohybem a tím, co mi dělá radost
V ideálním světě bych měla nekonečně mnoho času, abych stihla všechno, co bych chtěla dělat. A že toho není málo:) Většinou se musím brzdit a vždycky si říct: "Simi ,a budeš to vůbec stíhat?" No jasně, že spoustu aktivit prostě vyhodnotím, že mi nepřinesou úplně to, co chci a musím je oželet. Anebo se k nim vrátím později. Všechno bych nejradši chtěla hned a naštěstí mám blízko člověka, který mě občas dá přes prsty slovy: " A zase to bude ve stresu co?":) Doporučuju ve svým o
5. 2.Minut čtení: 3


Návod na život nemám. Mám růžovej kufr.
Jestli čekáte nějaký velký moudra, tak budete asi trochu zklamaný:) Bude to o mém pohledu na to, jak si myslím, že můžu ten svůj jediný život prožít co nejlíp . A taky si můžu za pár let myslet něco úplně jinýho:) Není to univerzální návod. Každý to máme trochu jinak. Každý máme jiný podmínky, jiný finanční zajištění, jinou podporu okolí. Záměrně nepíšu odvahu a odhodlání , protože to máme všichni. Stačí se jen nebát. A už vůbec to nemusí být dokonalý. Tohle je něco, co se uč
3. 2.Minut čtení: 3
bottom of page
